Odległości do ciekawych miejsc w Łódzkiem

Licznik odsłon: 3 397 Sortowanie

Po akceptacji użycia lokalizacji wyświetlony zostanie Twój aktualny adres*. Obok niego zobaczysz link, którym wygenerujesz 50 najbliższych miejscówek. Do każdej z nich łatwo trafisz dzięki darmowej aplikacji GPS "Łódzkie na weekendzik" 🙂


    [Liczba miejscówek województwa łódzkiego zarejestrowanych w bazie: 1013 (2016-09-18 © naweekendzik.pl)]

    * Jeśli pomiędzy powyższymi liniami w ciągu kilkunastu sekund nie pokaże się adres, spróbuj otworzyć stronę w innej przeglądarce internetowej.

    Wartości wyróżnione na czerwono to odległości w lini prostej wyrażone w kilometrach.

    1. Ogród botaniczny w Łodzi
    2. Park Edukacyjno-Rozrywkowy Mikrokosmos w Ujeździe
    3. Uzdrowisko termalne w Uniejowie
    4. Lotnisko wojskowe w Łasku (Brodnia/Gucin)
    5. Lotnisko wojskowe w Łasku (Czestków A)
    6. Lotnisko na Lublinku
    7. Pałac Radziwiłłów w Nieborowie
    8. Ogród romantyczny w Arkadii
    9. Palmiarnia w Łodzi
    10. Ogród zoologiczny w Łodzi
    11. Plaża w Kolumnie nieopodal dawnego baru "Pod Bykiem"
    12. Las w Pawlikowicach
    13. Rezerwat "Duża Woda"
    14. Góra Kamieńsk - nie tylko na narty
    15. Staw "Mała Woda" zwany też "Jeziorkiem" lub "Jeziorem Małym"
    16. Obiekt rekreacyjno-wypoczynkowy "Stawy Stefańskiego" w Łodzi
    17. Zbiornik wodny "Młynek" w Tuszynie
    18. Obiekt rekreacyjno-wypoczynkowy "Stawy Jana"
    19. Kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy "Arturówek"
    20. Las Łagiewnicki - największy w Europie kompleks leśny w obrębie miasta
    21. Zbiorniki wodne w Rokitnicy
    22. Lilie wodne na mokradłach leśnych Rokitnicy
    23. Wodospad na rzece Grabi w Kolonii Ldzań
    24. Zabytkowe młyny wodne nad Grabią w Talarze
    25. Sztuczny zbiornik wodny w Chechle Pierwszym
    26. Młyn i zalew z tamą na rzece Grabi w Baryczy
    27. Zalew i kąpielisko "Zajączek" w Łasku
    28. Rzeka Grabia na wysokości sklepu w Baryczy
    29. Plac 11 Listopada i gotycka kolegiata w Łasku
    30. Modrzewiowy kościół z XVIII wieku oraz park gminny w Dobroniu
    31. Piknikowe Uroczysko Lublinek
    32. Zalew „Słok” niedaleko Bełchatowa
    33. Fly Fest – piknik dla fanów lotnictwa w Piotrkowie Trybunalskim
    34. Ośrodek Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna
    35. Ośrodek Wypoczynkowy "Wodnik" w Bronisławowie nad Zalewem Sulejowskim
    36. Młyn nad rzeką Mrogą i staw w Kołacinie
    37. Ośrodek Nad Stawem w Konstantynowie Łódzkim
    38. Kąpielisko „Słoneczko” na Jeziorze Bugaj w Piotrkowie Trybunalskim
    39. Zalew w Czarnocinie
    40. Park na Młynku w Łodzi
    41. Samolot Łoś z Dłutowskiego Lasu
    42. Staw Myślęcin w Łaziskach w gminie Dłutów
    43. Podziemna trasa turystyczna w Grotach Nagórzyckich
    44. Zapora wodna - molo i plaża w Smardzewicach
    45. Skansen Rzeki Pilicy w Tomaszowie Mazowieckim
    46. Rezerwat przyrody Niebieskie Źródła
    47. Stary Młyn w Kolonii Karczmy
    48. Widok na największą dziurę w Europie we wsi Żłobnica
    49. Skansen „Łęczycka Zagroda Chłopska” w Kwiatkówku
    50. Starówka w Łęczycy
    51. Wiatrak koźlak w Solcy Wielkiej
    52. Park miejski w Łęczycy
    53. Dawny zakład karny w Łęczycy
    54. Romańska Archikolegiata w Tumie
    55. Zamek diabła Boruty w Łęczycy
    56. Barokowy Kościół św. Mikołaja w Tumie
    57. Zalew Miejski „Starówka” w Ozorkowie
    58. Październikowy Hubertus Spalski
    59. Pałac Ostrowskich w Ujeździe
    60. Park Wolności w Pabianicach
    61. Prywatne ZOO Safari w Borysewie
    62. Neogotycki pałac myśliwski w Brzezinach
    63. Staw w Będkowie
    64. Most im. gen. broni Tadeusza Buka w Spale
    65. Romański Kościół św. Idziego w Inowłodzu
    66. Zbiornik retencyjny na rzece Miazga w Kotlinach
    67. Rozlewisko na rzece Gać w Spale
    68. Staw w Spale
    69. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tomaszowie Mazowieckim
    70. Park im. księcia Józefa Poniatowskiego w Łodzi
    71. Żelbetowy schron kolejowy w Konewce
    72. Staw Mateja w Lutomiersku
    73. Las w Rydzynach
    74. Plaża nad rzeką Wartą w Uniejowie
    75. Kasztel rycerski w Uniejowie
    76. Zagroda młynarska w Uniejowie
    77. Zamek Arcybiskupów Gnieźnieńskich w Uniejowie
    78. Plac Tadeusza Kościuszki w Aleksandrowie Łódzkim
    79. Zalew „Zgniłe Błoto” k. Aleksandrowa Łódzkiego
    80. Ośrodek sportowo-wypoczynkowy „Malinka” w Zgierzu
    81. Park miejski nad stawem w Zgierzu
    82. Modrzewiowy kościół św. Wawrzyńca i Tomasza w Łobudzicach
    83. Młyn wodny „Krzywda” nad Grabią
    84. Zabytkowy dwór na wyspie w Krześlowie
    85. Stary młyn wodny w Nowych Kozubach
    86. Zalew Patyki w Zelowie
    87. Schron kolejowy we wsi Jeleń k. Tomaszowa Mazowieckiego
    88. Przystań kajakowa w dolinie rzeki Pilicy w letnisku Teofilów
    89. Żeliwny posąg żubra w Spale
    90. Park Ocalałych w Łodzi
    91. Zamek królewski w Inowłodzu
    92. Park im. Juliusza Słowackiego w Pabianicach
    93. Błękitna zatoka niedaleko Pęczniewa nad Jeziorskiem
    94. Dzika plaża w Kolonii Popów nad Jeziorskiem
    95. Zapora wodna i elektrownia w Skęczniewie nad Jeziorskiem
    96. Plac Tadeusza Kościuszki w Konstantynowie Łódzkim
    97. Kolej wąskotorowa w Rogowie
    98. Zalew „Rochna” nad rzeką Mrogą
    99. Kościółek św. Mikołaja w Słupi
    100. Zalew „Zadębie” w Skierniewicach
    101. Turkusowe jezioro Wapienniki koło Sulejowa
    102. Muzeum Kanału „Dętka” w Łodzi
    103. Zajezdnia Muzealna Brus w Łodzi
    104. Pasaż Róży - lustrzana kamienica w Łodzi
    105. Widok z Góry na Rogach w Łodzi
    106. Spacer ulicą Piotrkowską w Łodzi
    107. Ruiny gotyckiego zamku w Besiekierach
    108. Zamek w Rawie Mazowieckiej
    109. Zalew Cieszanowicki
    110. Zalew Tatar w Rawie Mazowieckiej
    111. Opactwo Cystersów w Sulejowie
    112. Ogród Zmysłów i Pałac Grudzińskich w Poddębicach
    113. Zagroda Ludowa i Muzeum Regionalne w Lipcach Reymontowskich
    114. Baseny termalne w Poddębicach
    115. Pałac Edwarda Herbsta w Łodzi
    116. Arboretum i Alpinarium w Rogowie
    117. Polodowcowa Rudzka Góra w Rudzie Pabianickiej
    118. Planetarium EC1 w Łodzi
    119. Pałac Walewskich w Walewicach
    120. Zalew na rzece Moszczenica w Strykowie
    121. Zalew Mrożyczka w Głownie
    122. Sieradzki Park Etnograficzny
    123. Wzgórze Zamkowe w Sieradzu
    124. Zbiornik Kępina w Zduńskiej Woli
    125. Karczma w Tumidaju
    126. Kościół romański w Strońsku
    127. Park im. Stefana Złotnickiego w Zduńskiej Woli
    128. W starym młynie Fryszerka
    129. Grobla w Klukach
    130. Młyn wodny we Wdowinie
    131. Plaża nad Wartą w Sieradzu
    132. Szaniec Hubala w Anielinie k. Inowłodza
    133. Zamek w Białaczowie
    134. Zamek królewski w Bolesławcu
    135. Zamek w Bolimowie
    136. Zamek w Brzezinach - nieistniejący
    137. Zamek królewski w Brzeźnicy
    138. Zamek biskupi w Drzewicy
    139. Zamek w Gorzkowicach
    140. Zamek rycerski w Lutomiersku
    141. Zamek biskupi w Łowiczu
    142. Zamek w Opocznie
    143. Zamek biskupi w Oporowie
    144. Zamek królewski w Piotrkowie Trybunalskim
    145. Zamek w Piotrkowie Trybunalskim-Bykach
    146. Zamek królewski w Przedborzu
    147. Zamek biskupi w Skierniewicach - nieistniejący
    148. Zamek w Strykowie - nieistniejący
    149. Siedziba obronna (zamek) w Wielkiej Wsi
    150. Zamek królewski w Wieluniu
    151. Zamek rycerski w Wieruszowie
    152. Zamek, pałac i dwór w Wojsławicach
    153. Zamek biskupi w Wolborzu
    154. Zamek Damujowice w Zameczku - nieistniejący
    155. Dwory w Bąkowej Górze
    156. Dwór na kopcu w Będkowie
    157. Dwór obronny w Białej (Szlacheckiej)
    158. Dwór w Brończynie
    159. Dwór obronny w Burzeninie
    160. Dwór obronny/pałac w Chełmie
    161. Założenia obronne i dwór w Chorzenicach
    162. Dwory w Dmosinie Drugim
    163. Dwór obronny/pałac w Działoszynie
    164. Dwory w Gaju (Nowym)
    165. Dwór obronny w Górkach Dużych
    166. Dwory obronne w Kalinowej
    167. Dwór obronny w Kamionce
    168. Dwór obronny w Kątach Walichnowskich
    169. Dwór w Kiełczygłowie
    170. Dwory w Kliczkowie Małym
    171. Dwory z parkiem w Kościerzynie
    172. Dwory w Łasku
    173. Dwór na kopcu w Łękach Kościelnych
    174. Dwór obronny w Łopatkach
    175. Zamek, oraz dwory w Majkowicach
    176. Dwory w Malanowie
    177. Dwór obronny w Masłowicach
    178. Dwory w Mierzynie
    179. Dwór obronny w Mikorzycach
    180. Dwór obronny w Mokrsku
    181. Dwór obronny w Nakielnicy
    182. Dwory w Nerze
    183. Dwór obronny kapituły krakowskiej w Pabianicach
    184. Dwór obronny w Parzęczewie-Piaskowicach
    185. Dwory obronne w Pełczyskach
    186. Dwór na kopcu w Petrykozach
    187. Dwór obronny w Pukarzowie
    188. Dwór obronny/fortalicja w Rszewie
    189. Dwór obronny w Ruścu
    190. Dwór obronny w Siemkowicach
    191. Dwór obronny w Skotnikach
    192. Dwory w Solcu
    193. Dwór obronny w Woli Wężykowej
    194. Dwory we Wrzącej
    195. Dwór obronny w Złoczewie
    196. Wieża na kopcu i dwór w Brodni
    197. Wieża na kopcu w Radomsku
    198. Wieża na kopcu w Siedlątkowie
    199. Wieża na kopcu w Żychlinie
    200. Kościół obronny w Burzeninie
    201. Kościół obronny w Drzewicy
    202. Kościół obronny w Krzyworzece
    203. Dzwonnica obronna w Nowej Brzeźnicy
    204. Kościół obronny w Orłowie
    205. Klasztor w Smardzewicach.
    206. Kościół obronny w Sobocie
    207. Opactwo obronne w Sulejowie
    208. Dzwonnica obronna w Szadku
    209. Klasztor w Wągłczewie
    210. Brama obronna w Witowie
    211. Kościół w Żarnowie
    212. Mury miejskie Inowłodza
    213. Mury miejskie Łęczycy
    214. Mury miejskie Opoczna
    215. Mury miejskie Piotrkowa Trybunalskiego
    216. Mury miejskie Sieradza
    217. Mury miejskie Wielunia
    218. Grodzisko na Górze Chełmo
    219. Grodzisko w Konopnicy
    220. Grodzisko w Krzepocinku
    221. Grodzisko w Kurowie
    222. Grodzisko w Kuźnicy Skakawskiej
    223. Grodzisko w Rawie Mazowieckiej
    224. Grodzisko w Spicymierzu
    225. Grodzisko w Szydłowie
    226. Grodzisko w Tumie
    227. Grodzisko w Widoradzu
    228. Grodzisko w Żarnowie
    229. Schrony w Glinnie
    230. Schron kolejowy w Jeleniu.
    231. Schron w Konewce
    232. Schrony w Sieradzu
    233. Schrony w Sierzchowie
    234. Schrony w Strońsku
    235. Pałac w Bedoniu Nowym
    236. Pałac w Białej Rawskiej
    237. Pałac w Białaczowie
    238. Pałac w Biskupicach
    239. Pałac w Bratoszewicach
    240. Pałac i dwór na kopcu w Chróścinie
    241. Pałac w Goślubiu
    242. Pałac w Kaleniu
    243. Pałac w Kiernozi
    244. Pałac w Klukach
    245. Pałac w Krośniewicach
    246. Pałac w Lesznie
    247. Pałac w Lututowie
    248. Pałac z parkiem w Łaniętach
    249. Pałac Izraela Poznańskiego w Łodzi
    250. Zespół romantyczny (pałac) w Łowiczu
    251. Pałac biskupi w Łyszkowicach
    252. Pałac w Malinie
    253. Pałac w Maluszynie
    254. Pałac w Moszczenicy
    255. Pałac w Mrodze
    256. Dawny pałac Karola Endera (1840-1914) w Pabianicach, Zamkowa 5
    257. Pałac w Paprotni
    258. Pałac Rudowskich w Piotrkowie Trybunalskim
    259. Pałac i dwór obronny w Pstrokoniach
    260. Pałac/dwór i fortalicja w Remiszewicach.
    261. Pałac w Rogowie
    262. Pałac w Rożdżałach
    263. Pałac w Rudzie
    264. Pałac w Skierniewicach
    265. Pałac w Skotnikach
    266. Pałac/zamek w Sobocie
    267. Pałac w Sokolnikach
    268. Pałac w Spale
    269. Pałac w Starym Gostkowie
    270. Pałac i dwór obronny w Stróży
    271. Pałac w Strzałkowie
    272. Pałac w Strzelcach
    273. Pałac i dwory na kopcu w Walichnowach
    274. Pałac w Widzewie (Ksawerów)
    275. Pałac w Wieluniu
    276. Pałac w Woli Błędowej
    277. Pałac z parkiem w Woli Chojnatej
    278. Pałac w Woli Wydrzynej
    279. Pałac w Wolborzu
    280. Pałac w Zadzimiu
    281. Dwór w Balkowie
    282. Dwory w Barczewie
    283. Dwory w Bełdowie
    284. Dwór w Bądkowie
    285. Dwór w Bełchatowie
    286. Dwór w Białyninie
    287. Dwór w Bielicach
    288. Dwór w Biernacicach
    289. Dwór w Boczkach
    290. Dwór w Bogusławicach
    291. Dwór w Borowie
    292. Dwory w Borówku
    293. Dwór w Borszynie
    294. Dwór w Brąszewicach
    295. Dwory w Brodni Dolnej
    296. Dwór w Bronowie
    297. Dwór w Brończynie
    298. Dwór w Bujałach
    299. Dwór w Bujnicach
    300. Park podworski w Bukowie.
    301. Dwór w Bukowiu Dolnym
    302. Dwór w Byszewie
    303. Dwory w Byszewie Grabowskim
    304. Dwór w Byszewach
    305. Dwór w Celigowie
    306. Dwór w Charbicach Górnych
    307. Dwory w Charłupi Wielkiej
    308. Dwór i kościół w Chojnem
    309. Park podworski w Cielądzu
    310. Dwór w Cielcach
    311. Dwór w Cieszanowicach
    312. Dwór w Ciężkowicach
    313. Dwór w Cyganach
    314. Dwór w Daszynie
    315. Dwór w Dąbrowie (brzeziński)
    316. Dwór w Dąbrowie nad Czarną
    317. Dwory w Dąbrowie Wielkiej
    318. Dwór z parkiem w Dębołęce
    319. Dwór w Dębowej Górze
    320. Park podworski w Dobroniu
    321. Dwór w Dobrzelinie
    322. Dwór w Dobrzelowie
    323. Dwór w Domaniewie
    324. Dwór w Domiechowicach
    325. Dwór w Drzazgowej Woli.
    326. Dwór w Dłutowie
    327. Dwór w Dubidzach
    328. Dwór w Dziadkowicach
    329. Dwór w Dziepołci
    330. Dwory w Dzierlinie
    331. Dwór w Dzierżąznej
    332. Dwór w Dziwle
    333. Park podworski w Emilianowie
    334. Dwór we Franciszkowie
    335. Dwór w Garbowie
    336. Dwór w Gawronach
    337. Dwór w Giecznie
    338. Dwór w Giemzowie
    339. Zespół folwarczny w Głaznowie
    340. Dwór w Głogowcu
    341. Dwór w Głogowej
    342. Dwór w Głuchowie
    343. Dwory w Golicach
    344. Park podworski w Golkowie
    345. Dwór w Gorczynie
    346. Park podworski i lamus w Gorzędowie
    347. Dwór w Goszczynnie
    348. Dwór w Górkach Małych
    349. Dwór w Górze Bałdrzychowskiej
    350. Dwór i schron w Grabowie
    351. Dwory w Grochowie
    352. Dwór w Gupicach
    353. Dwory w Gusinie
    354. Dwory w Gzikowie
    355. Dwór w Hucie Dłutowskiej
    356. Dwór w Imielnie
    357. Dwór w Inczewie
    358. Dwór w Jajkowicach
    359. Dwór w Jankowicach
    360. Dwór w Janowicach
    361. Dwór w Januszewicach
    362. Dwór w Jasionnej
    363. Dwór w Jastrzębi
    364. Park podworski i dwór na kopcu w Jedlnie
    365. Dwór w Kadzidłowej
    366. Dwór w Kalinowej (kutnowski)
    367. Dwór w Kalinowej (zduńskowolski)
    368. Park podworski w Karolewie
    369. Park podworski w Karszewie
    370. Dwory w Karsznicach
    371. Dwór w Kątach
    372. Dwór w Kątach Walichnowskich
    373. Dwór w Kęblinach
    374. Dwór w Kliczkowie Wielkim
    375. Dwór w Kobielach Wielkich
    376. Dwór w Kobierzycku
    377. Dwór w Kobylnikach
    378. Dwory w Kociołkach
    379. Dwór w Kołacinku
    380. Park podworski w Kołomi
    381. Dwór w Konopnicy
    382. Park podworski w Korablewie
    383. Dwór w Kotkowie
    384. Dwór w Kotowicach
    385. Dwór w Kozankach Podleśnych
    386. Dwór w Kozubach
    387. Dwór w Krąkowie
    388. Dwór w Kruszowie
    389. Dwór w Krzyżanowie
    390. Dwór z parkiem w Kterach
    391. Dwory w Kwiatkowicach
    392. Kaplica w Kuśniach
    393. Dwór Szomańskich w Kutnie
    394. Dwór w Ldzaniu-Talarze
    395. Dwór w Leszczynku
    396. Park podworski w Lichawie
    397. Dwór w Ligocie
    398. Dwór w Lisnej
    399. Dwory i schrony w Lubcu
    400. Dwór w Lubiatowie
    401. Dwory w Łasku
    402. Dwór w Łodzi-Chojnach
    403. Dwór-dziekania w Łowiczu
    404. Dwór w Łubnie
    405. Dwory z parkiem w Małkowie
    406. Dwory w Małyniu
    407. Dwór w Masłowicach
    408. Dwór i park w Męckiej Woli
    409. Dwór z parkiem w Mikołajewicach
    410. Dwór w Miksztalu
    411. Dwór w Miłonicach
    412. Dwór w Młogoszynie
    413. Dwór w Mnichu
    414. Dwór w Mniszkowie
    415. Dwór w Mroczkowie Gościnnym
    416. Dwór w Nakielnicy
    417. Zespół dworski w Niechmirowie
    418. Dwór w Niedrzewie Drugim
    419. Dwór w Nowym Dworze
    420. Dwór w Odrowężu
    421. Dwór w Opocznie
    422. Dwór i wieża na kopcu w Orenicach
    423. Dwór w Orzeszkowie.
    424. Dwory w Orłowie
    425. Dwór w Osieku
    426. Dwór w Ossem
    427. Dwór w Ossowicach
    428. Dwór w Ostrowie
    429. Dwór w Ożarowie
    430. Dwór w Pamiętnej
    431. Dwór w Paplinie
    432. Dwór w Paprotni (rawski)
    433. Dwór w Parskach
    434. Dwór w Parzniewicach
    435. Dwór w Paszkowicach
    436. Dwór w Pełczyskach
    437. Park podworski w Piaskach Bankowych
    438. Dwór w Piorunowie
    439. Dwór w Pławnie
    440. Dwór w Pniewie
    441. Dwory w Podłężycach
    442. Dwór w Popieniu
    443. Relikty zespołu dworskiego i wieża na kopcu w Popowie.
    444. Park podworski w Poprężnikach
    445. Willa-dworek w Porszewicach
    446. Dwór w Prądzewie
    447. Dwór w Prusach
    448. Dwór w Prusinowicach
    449. Dwór w Prymusowej Woli
    450. Park podworski w Przatowie Górnym
    451. Dwór w Psarach
    452. Park podworski w Puczniewie
    453. Dwór w Pyszkowie
    454. Dwór w Radoszewicach
    455. Park podworski i dwór na kopcu w Rembieszowie
    456. Park podworski w Rękoraju
    457. Dwór w Rogóźnie
    458. Dwory w Rokszycach
    459. Dwór w Rudniku
    460. Dwór w Ruszkach
    461. Dwór w Rychłocicach
    462. Dwór w Rylsku Dużym
    463. Dwór w Rylsku Małym
    464. Dwór w Rzepiszewie
    465. Dwór w Sarnowie
    466. Dwór w Sędzicach
    467. Dwór w Sędziejowicach
    468. Dwory w Sędzimirowicach
    469. Dwór w Siedlcu
    470. Dwór w Siemianowie
    471. Park podworski w Skąpej
    472. Dwory w Skłótach
    473. Dwór w Sławęcinie
    474. Dwór w Sławnie
    475. Dwór w Sławoszewie Starym
    476. Dwór w Słupi
    477. Dwór w Smolicach
    478. Dwór w Sokolej Górze
    479. Dwór w Srebrnej
    480. Dwór w Stanisławowie
    481. Dwór w Starych Skoszewach
    482. Dwory w Starcach
    483. Dwór w Starych Bylinach
    484. Dwory w Stawie
    485. Park podworski w Stawowiczkach
    486. Dwór w Stemplewie
    487. Dwór w Stojanowie
    488. Dwór w Strobowie
    489. Dwór w Strzegocinie
    490. Dwór w Strzyżewicach
    491. Dwór w Studziannej-Poświętnem
    492. Dwór w Suchodębiu
    493. Dwór w Suliszewie
    494. Dwór w Sułkowicach Pierwszych
    495. Dwór w Szczycie
    496. Dwór w Szydłowie
    497. Park podworski w Szydłowie
    498. Dwór w Szynczycach
    499. Dwór w Ślądkowicach
    500. Dwory w Śleszynie (Wielkim)
    501. Dwór w Śleszynku
    502. Dwór w Świnicach Warckich
    503. Dwór w Tkaczewie
    504. Park podworski w Trojanowicach
    505. Dwór w Trzciannej
    506. Dwór w Trzepnicy
    507. Dwór w Tubądzinie
    508. Dwór w Tumusinie
    509. Dwór w Ustkowie
    510. Dwór w Wędrogowie
    511. Dwór w Węglewicach
    512. Dwór w Wielgiach
    513. Dwór w Witowie (kutnowski)
    514. Dwór w Witowie (łęczycki)
    515. Wieża i dwór w Witowie (sieradzki)
    516. Dwór w Wodzieradach
    517. Dwór w Wojszycach
    518. Dwór w Woli Bałuckiej
    519. Dwór w Woli Cyrusowej
    520. Dwór w Woli Grzymkowej
    521. Dwory w Woli Krzysztoporskiej
    522. Dwór w Woli Raciborowskiej
    523. Dwór w Woli Flaszczynej
    524. Park podworski w Woli Krokockiej
    525. Dwór w Wolnicy Niechmirowskiej
    526. Park podworski w Wielkiej Woli
    527. Dwór w Wierzchowisku
    528. Park podworski we Wronowicach
    529. Park podworski we Wrzeszczewicach
    530. Dwór w Wólce Strobowskiej
    531. Dwór we Wrzosach
    532. Dwór w Wysokiej Wielkiej
    533. Dwór w Zabłociu
    534. Dwór w Zajączkowie
    535. Dwór w Zameczku
    536. Park podworski w Zapolicach
    537. Dwory w Zbylczycach
    538. Dwór w Zduńskiej Woli
    539. Dwór w Żelaznej
    540. Dwór w Zgniłym Błocie
    541. Relikty dworu w Zielęcicach
    542. Folwark w Żerominie
    543. Dwór w Żuchowicach
    544. Dwór w Żytnie
    545. TATANKA – wioska indiańska w Solcy Małej
    546. OSiR TAMA nad Pilicą w Inowłodzu
    547. Zabytkowy Park im. A. Mickiewicza - Julianowski w Łodzi
    548. Park im. A. Struga w Łodzi
    549. Zabytkowy Park Helenów w Łodzi
    550. Park im. Szarych Szeregów w Łodzi
    551. Park im. Gen. Mariusza Zaruskiego w Łodzi
    552. Park R. Baden-Powella w Łodzi
    553. Zabytkowy Park 3-go Maja w Łodzi
    554. Zabytkowy Park Źródliska I w Łodzi
    555. Zabytkowy Park Źródliska II w Łodzi
    556. Zabytkowy Park im. J.Kilińskiego w Łodzi
    557. Plac Zwycięstwa - Wodny Rynek w Łodzi
    558. Park Nad Jasieniem w Łodzi
    559. Park Podolski w Łodzi
    560. Zabytkowy Park im. Legionów w Łodzi
    561. Zabytkowy Park im. W. Reymonta w Łodzi
    562. Park im. J. Dąbrowskiego w Łodzi
    563. Park im. J. Słowackiego w Łodzi
    564. Park przy ul. Leczniczej w Łodzi
    565. Park Sielanka w Łodzi
    566. Park im. T. Rejtana w Łodzi
    567. Park przy ul. Skrzywana w Łodzi
    568. Zabytkowy Park im. marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi
    569. Park na Smulsku w Łodzi
    570. Park osiedlowy nad Nerem w Łodzi
    571. Park Staromiejski w Łodzi
    572. Park Piastowski w Łodzi
    573. Park Grabieński Las w Łodzi
    574. Park Żeromskiego w Łodzi
    575. Zabytkowy Park im. J. Matejki w Łodzi
    576. Park im. St. Moniuszki w Łodzi
    577. Zabytkowy Park im. H. Sienkiewicza w Łodzi
    578. Zabytkowy Park im. St. Staszica w Łodzi
    579. Park Widzewski w Łodzi
    580. Park Widzewska Górka w Łodzi
    581. Park na Janowie w Łodzi
    582. Park Źródła Olechówki w Łodzi
    583. Park wiejski - Brójecka w Łodzi
    584. Stawy w Wiskitnie (Łódź)
    585. Zabytkowy Park im. Ks. Bpa Michała Klepacza w Łodzi
    586. Bazylika Archikatedralna pw. św. Stanisława Kostki w Łodzi
    587. Beczki Grohmana w Łodzi
    588. Biała Fabryka Ludwika Geyera w Łodzi
    589. Bielnik Tytusa Kopischa w Łodzi
    590. Browar Anstadta w Łodzi
    591. Cerkiew św. Aleksandra Newskiego w Łodzi
    592. Cerkiew św. Aleksego - obecnie Kościół Garnizonowy pw. św. Jerzego w Łodzi - dawna kultura rosyjska
    593. Cerkiew św. Olgi w Łodzi
    594. Cmentarz Stary w Łodzi
    595. Cmentarz Żydowski w Łodzi
    596. Dawna Cukiernia Roszkowskiego w Łodzi
    597. Dawny budynek Straży Ogniowej w Łodzi
    598. Dawny Dom Bankowy Landaua w Łodzi
    599. Dawny Dom Handlowy Emila Schmechela w Łodzi
    600. Dawny Dom Zgromadzenia Majstrów Tkackich w Łodzi
    601. Dawny Hotel Polski w Łodzi
    602. Dawny hotel Victoria oraz teatr Victoria w Łodzi
    603. Dawny Instytut Leczenia Radem w Łodzi
    604. Dawny kompleks fabryczny Józefa Johna w Łodzi
    605. Dawny pałac Geyerów w Łodzi
    606. Dawny Zajazd Paradyż w Łodzi
    607. Dom bankowy Maksymiliana Goldfedera w Łodzi
    608. Dom Beera w Łodzi
    609. Dom Geyera w Łodzi
    610. Dom lat dziecięcych Artura Rubinsteina w Łodzi
    611. Dom Mullera w Łodzi
    612. Dom robotników Juliusza Heinzla w Łodzi
    613. Dom Scheiblera w Łodzi
    614. Dom Towarzystwa Kredytowego w Łodzi
    615. Domy robotnicze Scheiblerów w Łodzi
    616. Elektrownia fabryczna Scheiblerów w Łodzi
    617. Fabryka Towarzystwa Akcyjnego Łódzkiej Manufaktury Nici
    618. Fabryka Adolfa Daube w Łodzi
    619. Fabryka Ernsta Wevera w Łodzi
    620. Fabryka Franciszka Göldnera w Łodzi
    621. Fabryka Franciszka Ramischa - obecnie OFF Piotrkowska w Łodzi
    622. Fabryka Fryderyka Wilhelma Schweikerta w Łodzi
    623. Fabryka Izraela K. Poznańskiego - Manufaktura w Łodzi
    624. Fabryka Józefa Balle w Łodzi
    625. Fabryka Juliusza Kindermanna w Łodzi
    626. Fabryka Markusa Silbersteina w Łodzi
    627. Fabryka Winklera i Gaertnera w Łodzi
    628. Fabryka Zygmunta Richtera w Łodzi
    629. Kamienica Bahariera w Łodzi
    630. Kamienica Balle w Łodzi
    631. Kamienica Bechtolda w Łodzi
    632. Kamienica Birnbauma w Łodzi
    633. Kamienica Kohna w Łodzi
    634. Kamienica Kondstada w Łodzi
    635. Kamienica pod Góralem w Łodzi
    636. Kamienica Pod Gutenbergiem w Łodzi
    637. Kamienica Scheiblerowska w Łodzi
    638. Kamienica Schichtów w Łodzi
    639. Kamienica Sendrowicza w Łodzi
    640. Kamienica Szmulowicza w Łodzi
    641. Klasztor Franciszkanów p.w. św. Antoniego w Łodzi
    642. Kościół Ewangelicko - Augsburski św. Mateusza w Łodzi
    643. Kościół p.w. Zesłania Ducha Świętego w Łodzi
    644. Kościół pw. św. Józefa Oblubieńca NMP w Łodzi
    645. Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Łodzi
    646. Koty Filemon i Bonifacy rzeźba na szlaku Łódź Bajkowa w Łodzi
    647. Księży Młyn w Łodzi
    648. Łódzka Aleja Gwiazd
    649. Magazyny fabryczne Scheiblerów w Łodzi
    650. Mały Pingwin Pik - Pok - rzeźba na szlaku Łódź Bajkowa w Łodzi
    651. Maurycy i Hawranek - rzeźba na szlaku Łódź Bajkowa w Łodzi
    652. Miś Uszatek_rzeźba na szlaku Łódź Bajkowa w Łodzi
    653. Monopolis - dawne zakłady Monopolu Wódczanego z 1902 r. w Łodzi
    654. Muzeum Miasta Łodzi
    655. Nowa Tkalnia Karola W. Scheiblera w Łodzi
    656. Pałac Alfreda Biedermanna w Łodzi
    657. Pałac Augusta Haertiga w Łodzi
    658. Pałac Ewalda Kerna w Łodzi
    659. Pałac Gustawa Adolfa Kindermanna w Łodzi
    660. Pałac Izraela K. Poznańskiego w Łodzi
    661. Pałac Juliusza Heinzla w Łodzi
    662. Pałac Juliusza Kindermanna w Łodzi
    663. Pałac Karola Poznańskiego w Łodzi
    664. Pałac Karola Scheiblera w Łodzi
    665. Pałac Maksymiliana Goldfedera w Łodzi
    666. Pałac Maurycego Poznańskiego w Łodzi
    667. Pałac Roberta Schweikerta w Łodzi
    668. Pałac rodziny Scheiblerów w Łodzi
    669. Pałac Steinertów w Łodzi
    670. Pałac Wilhelma Lurkensa w Łodzi
    671. Pasaż Ludwika Meyera w Łodzi
    672. Pasaż Schillera w Łodzi
    673. Plac Katedralny im. Jana Pawła II w Łodzi
    674. Plac Niepodległości - dawny Rynek Leonhardta w Łodzi
    675. Plac Reymonta - dawny Górny Rynek w Łodzi
    676. Plac Wolności w Łodzi
    677. Plastuś - rzeźba na szlaku Łódź Bajkowa w Łodzi
    678. Pomnik Dekalogu w Parku Staromiejskim w Łodzi
    679. Pomnik Fortepian Rubinsteina w Łodzi
    680. Pomnik Fotel Jaracza w Łodzi
    681. Pomnik Kufer Reymonta w Łodzi
    682. Pomnik Lampiarz w Łodzi
    683. Pomnik Ławeczka Tuwima w Łodzi
    684. Pomnik Twórcy Łodzi Przemysłowej w Łodzi
    685. Przędzalnia Karola W. Scheiblera w Łodzi
    686. Ratusz Nowomiejski w Łodzi
    687. Sklep fabryczny Scheiblerów w Łodzi
    688. Stary Rynek w Łodzi
    689. Synagoga Wolfa Reichera w Łodzi
    690. Szkoła fabryczna Scheiblerów w Łodzi
    691. Szpital fabryczny Scheiblerów w Łodzi
    692. Trzy Misie - rzeźba na szlaku Łódź Bajkowa w Łodzi
    693. Willa Arnolda Stillera w Łodzi
    694. Willa Edwarda Herbsta w Łodzi
    695. Willa Gustawa Schreera w Łodzi
    696. Willa Henryka Grohmana w Łodzi
    697. Willa Jakuba Kestenberga w Łodzi
    698. Willa Jarischów w Łodzi
    699. Willa Józefa Richtera w Łodzi
    700. Willa Leona Rappaporta w Łodzi
    701. Willa Leopolda Kindermanna w Łodzi
    702. Willa Oskara Kona w Łodzi
    703. Willa Reinholda Richtera w Łodzi
    704. Willa Wilhelma Teschemachera w Łodzi
    705. Wróbelek Ćwirek - rzeźba na szlaku Łódź Bajkowa w Łodzi
    706. Zaczarowany Ołówek - rzeźba na szlaku Łódź Bajkowa w Łodzi
    707. Zespół fabryczny K. Scheiblera Centrala w Łodzi
    708. Dzieci Bałut - Chłopiec z getta - Organizacji WiN 16 w Łodzi - Mural Pamięci
    709. Dzieci Bałut - Chłopiec żydowski - Łagiewnicka 33 w Łodzi - Mural Pamięci
    710. Dzieci Bałut - Chłopiec żydowski - Łagiewnicka 35 w Łodzi - Mural Pamięci
    711. Dzieci Bałut - Chłopiec z obozu dla dzieci polskich - Wojska Polskiego 112 w Łodzi - Mural Pamięci
    712. Dzieci Bałut - Chłopiec z obozu dla dzieci polskich - Mikołaja Reja 7 w Łodzi - Mural Pamięci
    713. Dzieci Bałut - Chłopiec z obozu dla dzieci polskich - Wojska Polskiego 116 w Łodzi - Mural Pamięci
    714. Dzieci Bałut - Abramek Cytryn - Starosikawska 18 w Łodzi - Mural Pamięci
    715. Dzieci Bałut - Chłopiec z obozu cygańskiego - Wojska Polskiego 82 w Łodzi - Mural Pamięci
    716. Dzieci Bałut - Chłopiec z obozu dla dzieci polskich - Przemysłowa 16 w Łodzi - Mural Pamięci
    717. Dzieci Bałut - Chłopiec z obozu dla dzieci polskich - Mikołaja Reja 13 w Łodzi - Mural Pamięci
    718. Dzieci Bałut - Dziewczynka z obozu cygańskiego - Wojska Polskiego 82 w Łodzi - Mural Pamięci
    719. Dzieci Bałut - Dawid Sierakowiak - Spacerowa 3 w Łodzi - Mural Pamięci
    720. Dzieci Bałut - Abramek Koplowicz - Wojska Polskiego 70B w Łodzi - Mural Pamięci
    721. Dzieci Bałut - Chłopiec z obozu dla dzieci polskich - Przemysłowa 24 w Łodzi - Mural Pamięci
    722. Dzieci Bałut - Dziewczynka z obozu cygańskiego - Wojska Polskiego 82 w Łodzi - Mural Pamięci
    723. Dzieci Bałut - Salek Berliński - Franciszkańska 24 w Łodzi - Mural Pamięci
    724. Dzieci Bałut - Zisele Świerc - Gęsia 1 w Łodzi - Mural Pamięci
    725. Dzieci Bałut - Chlopiec z obozu dla dzieci polskich - Przemysłowa 12 w Łodzi - Mural Pamięci
    726. Dzieci Bałut - Dziewczynka z Placu Joine Pilicera - Berlińskiego 15 w Łodzi - Mural Pamięci
    727. Dzieci Bałut - Dziewczynka żydowska - Zielna 9/13 w Łodzi - Mural Pamięci
    728. Dzieci Bałut - Dawid Sierakowiak z kolegą z klasy - Spacerowa 8 w Łodzi - Mural Pamięci
    729. Dom Tkacza w Pabianicach, Świętego Jana 20
    730. Zabytkowa kamienica - obecnie bank PKO SA w Pabianicach, Zamkowa 7
    731. Renesansowy Kościół Świętego Mateusza w Pabianicach, Stary Rynek 22
    732. Ewangelicki Kościół Świętego Piotra i Pawła w Pabianicach, Zamkowa 8
    733. Cmentarz Ewangelicki w Pabianicach, Ewangelicka 1
    734. Cmentarz Żydowski w Pabianicach, Jana Pawła II
    735. Kościół Najświętszej Maryi Panny Różańcowej w Pabianicach, Zamkowa 39
    736. Zabytkowy dworzec kolejowy w Pabianicach, Łaska 37
    737. Dawna (już nieistniejąca) żydowska synagoga w Pabianicach przy dawn. ul. Kowalskiej, Buźniczna 4
    738. Dawna fabryka zakładów bawełnianych "Krusche-Ender" w Pabianicach, Zamkowa 4
    739. Pałac Gotlieba (1769-1851) i Beniamina (1807-1882) Krusche obecnie Urząd Stanu Cywilnego w Pabianicach, Świętego Jana 4
    740. Neogotycki Kościół Świętego Floriana Męczennika w Pabianicach, Warszawska 34
    741. Kościół pw. Świętego Maksymiliana Marii Kolbego w Pabianicach, Jana Pawła II 46
    742. Dawne Biuro Główne (kantor) Beniamina Krusche w Pabianicach (trzy prządki), Zamkowa 3
    743. Dawne budynki szpitalne fabryki R. Kindler (1904) przy ul. Bocznej w Pabianicach, Żeromskiego 20
    744. Dawna Fabryka Farb Anilinowych i Produktów Chemicznych Schweikerta i Resigera w Pabianicach, Piłsudskiego 5
    745. Dawne Niemieckie Stowarzyszenie Gimnazjalne - Deutsches Gymnazialverein (1916) w Pabianicach, Świętego Jana 6
    746. Gimnazjum Niemieckie (1932) w Pabianicach, obecnie Szkoła Podstawowa nr 9 przy ul. Partyzanckiej
    747. Niemiecka szkoła elementarna (1864) firmy R. Kindler - od 1918 r. szkoła powszechna nr 9 w Pabianicach, Zamkowa 6
    748. Dawne Pabianickie Towarzystwo Gimnastyczne (Pabianicer Turnverein) przy Długiej w Pabianicach, Pułaskiego 36
    749. Dawny Pabianicki Klub Sportowy „Burza” w Pabianicach, Świętokrzyska 37
    750. Dawne Towarzystwo Sportowe Pracowników Firmy Krusche i Ender z 1922 r. w Pabianicach, Zamkowa-Wyspiańskiego-Skłodowska-Konopnickiej
    751. Dawna elementarna koedukacyjna szkoła fabryczna Krusche i Ender przy ul. Skromnej w Pabianicach, Wyszyńskiego 4
    752. Famuły robotnicze w Pabianicach powstałe w 1882 r. z inicjatywy Augusty z Kruschów Enderowej, Zamkowa 42
    753. Dawny szpital fabryczny firmy Krusche i Ender (1909) w Pabianicach, Świętego Rocha 8
    754. Dawna Ochrona Katolicka firmy Krusche i Ender w Pabianicach, Świętego Jana 26
    755. Obszar hitlerowskiego getta dla Żydów w Pabianicach - w obrębie ulic Sobieskiego-Batorego-Bóżniczej-Kaplicznej-Konopnej-Garncarskiej-Kościelnej
    756. Pomnik Niepodległości w Pabianicach, Stary Rynek 22
    757. Dom Świętego Maksymiliana M. Kolbego w Pabianicach, Świętego M. Kolbego 4
    758. Dawna piekarnia Bidorfa - Mieszkanie rodziny Kolbe w 1903 r. w Pabianicach, Waryńskiego 33
    759. Czynszowa kamienica - dawne mieszkanie rodziny Kolbe w Pabianicach, Konstantynowska 19
    760. Dawny dom rodziny Staszewskich - lata 20/30-ste XX wieku (dziadek i ojciec Kazika) w Pabianicach, Zamkowa 65 (SP 5)
    761. Dawny hotel "Pod Złotą Kotwicą" w Pabianicach, nast.. szkoła położnych, Zamkowa 1
    762. Dawny Kino-teatr Luna Eduarda Juliusa Vortheil'a a następnie Kino Mazur w Pabianicach, Świętego Jana 11
    763. Muzeum Miasta Pabianic, Stary Rynek 1
    764. Dawny cmentarz z I Wojny Światowej w Parku Wolności w Pabianicach(Bitwa o Łódź w 1915 roku)
    765. Kościół Chrześcijan Baptystów w Pabianicach, Waryńskiego 31
    766. Starokatolicki Kościół Mariawitów pw. Przenajświętszego Sakramentu w Pabianicach, Targowa 21
    767. Dawna willa Bolesława Nawrockiego w Pabianicach, ks. Piotra Skargi 78
    768. Dawna willa dra Witolda Eichlera w Pabianicach, Pułaskiego 21
    769. Dawna willa Hermana Thommena w Pabianicach, Piłsudskiego 30
    770. Dawna willa przemysłowca Roberta Saengera w Pabianicach, Piłsudskiego 14
    771. Dawna willa Ludwika Schweikerta w Pabianicach, Piłsudskiego 12a
    772. Pałac Rudolfa Kindlera (1819-1891) w Pabianicach (obecnie Urząd Skarbowy), Zamkowa 26
    773. Dom Beniamina Krusche (1807-1882) w Pabianicach, Zamkowa 21
    774. Dawna sala i boisko Towarzystwa Gimnastycznego "Sokół" w Pabianicach, Żeromskiego 15
    775. Dawna fabryka wełny "Bracia Baruch" z lat 1862-1907 obecnie Fabryka Wełny Hotel & SPA w Pabianicach, Grobelna 4
    776. Dawne więzienie Gestapo w Pabianicach, następnie siedziba Urzędu Bezpieczeństwa (UB) i Milicji w latach 1945-1956, Gdańska 6
    777. Dawna fabryka włókiennicza Rudolfa Kindlera z lat 1854-1925 w Pabianicach, C.H. Echo
    778. Bulwar im. Feliksa Kruschego (bulwary) w Pabianicach, Grota Roweckiego
    779. Ośrodek Rekreacyjny "LEWITYN" w Pabianicach, Bugaj 110
    780. Dawne Żydowskie Towarzystwo Sportowe Makabi (utw. 1928) w Pabianicach, Poprzeczna 22
    781. Stadion Międzyzakładowego Robotniczego Klubu Sportowego Włókniarz Pabianice (utw. 1946)
    782. Międzywojenne Kino oświatowe Zachęta w Pabianicach (w czasie II Wojny Św. więzienie hitlerowskie) obecnie budynek MOK, Kościuszki 14
    783. Europejski Park Rzeźby i pole golfowe A&A ARKADIA w Pabianicach, Grota-Roweckiego 8
    784. Kaplica/mauzoleum Ludwika Kindlera w Pabianicach (kopia wiedeńskiej świątyni Kirche am Steinhof Otto Wagnera)
    785. Tama na Dobrzynce w Pabianicach obok Lewityna
    786. Las Miejski w Pabianicach
    787. Osada Rybacka Sereczyn w Pabianicach, Graniczna 46
    788. Spółdzielnia Spożywców SPOŁEM w Pabianicach (1907)
    789. Park jordanowski w Pabianicach - Zielona Górka
    790. Park Hadriana w Pabianicach, Karniszewicka/Wspólna
    791. Dawna Żydowska Szkoła Rabiniczna w Pabianicach, Kapliczna 8
    792. Budynek tkalni Kindlera (obecnie salon meblowy) w Pabianicach, Stary Rynek 23
    793. Osiedle poniemieckie z II Wojny Św. Neue Heimat 30 budynków w Pabianicach, Szarych Szeregów-Robotnicza-Ludowa-Odrodzenia
    794. Dawny dom fabryczny firmy R. Kindler w Pabianicach, Traugutta 2
    795. Dawna wieża ciśnień w zespole budynków fabrycznych firmy R. Kindler w Pabianicach, C.H. Echo od strony parkingu
    796. Dawny budynek Towarzystwa Uniwersytetu Robotniczego w Pabianicach, Żwirki i Wigury 15
    797. Zabytkowa willa w Pabianicach, Kilińskiego 39
    798. Herbaciarnia z czasów hitlerowskiego getta dla Żydów w Pabianicach, Poprzeczna 22
    799. Stadtamt utworzony przez hitlerowców w kamienicy czynszowej w Pabianicach (obecnie budynek Urzędu miejskiego), Zamkowa 16
    800. Dawny Nowy Rynek - centrum osady rękodzielniczo-sukienniczej od 1823 roku. W 1970 r. powstał tu SDH Trzy Korony PSS Społem w Pabianicach, Jana Kilińskiego 3
    801. Dawna hala koszykówki Włókniarza Pabianice 4x Mistrzyń Polski (1989, 1990, 1991, 1992)
    802. Mural przy ul. Sienkiewicza 81 w Łodzi(OFF Piotrkowska)
    803. Stajnia jednorożców w Łodzi (fantazyjna, futurystyczna, kolorowa wiata przystankowa)
    804. Parklet w Łodzi, Struga 2 (lokalizacja tymczasowa do końca paźdz.)
    805. Instalacja artystyczna Uniqua Art Łódź - słup teatralny - Dzbanek
    806. Instalacja artystyczna Uniqua Art Łódź - słup teatralny - Pieprzniczka
    807. Instalacja artystyczna Uniqua Art Łódź - słup teatralny - Kawiarka
    808. Instalacja artystyczna Uniqua Art Łódź - słup teatralny - Termos
    809. Instalacja artystyczna Uniqua Art Łódź - słup teatralny - Syfon
    810. Instalacja artystyczna Uniqua Art Łódź - słup teatralny - Frania
    811. Tor Łódź - Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy, Kiełmina k. Strykowa
    812. Mural - Kenor, Kilińskiego 7 w Łodzi
    813. Mural - Gregor Gonsior, Kilińskiego 43 w Łodzi
    814. Mural - Różni artyści, Pomorska 51 w Łodzi
    815. Mural - Raku & Bary, Piotrkowska 48 w Łodzi
    816. Mural - Egon Fietke, Piotrkowska 90 w Łodzi
    817. Mural - Bary & Mejsal, Piotrkowska 152 w Łodzi
    818. Mural - Tats Cru, Żwirki 8 w Łodzi
    819. Mural - Etam Cru & Bary, Pogonowskiego 27/29 w Łodzi
    820. Mural - Bary, Bazarowa 8 (wejście Rybna 7, przez przedszkole) w Łodzi
    821. Mural - Różni artyści, Łąkowa 27 w Łodzi
    822. Mural - Różni artyści, dworzec Łódź Kaliska w Łodzi
    823. Mural - Różni artyści, Północna/Anstadta w Łodzi
    824. Mural - Hygenic Dress League, Miedziana 14 w Łodzi
    825. Mural - Raku & Bary, Wspólna 6 w Łodzi
    826. Mural - Bary, Rewolucji 39 w Łodzi
    827. Mural - Etam Cru & Bary & Raku, Wiernej Rzeki 2 w Łodzi
    828. Mural - Różni artyści, Sosnowa 9 w Łodzi
    829. Mural - Case, Kilińskiego 98 w Łodzi
    830. Mural - Gregor Gonsior & Krik, Piłsudskiego 135 w Łodzi
    831. Mural - Różni artyści, park im. Baden-Powella w Łodzi
    832. Mural - Zbiok, Traugutta 9 w Łodzi
    833. Mural - Gregor Gonsior & Krik, Pogonowskiego 35 w Łodzi
    834. Mural - Twożywo, Piotrkowska 26 w Łodzi
    835. Mural - Różni artyści, Świtezianki 34 w Łodzi
    836. Mural - Różni artyści, Lumumbowo w Łodzi
    837. Mural - How & Nosm, Norbelana w Łodzi
    838. Mural - Różni artyści, Syrenki 19a w Łodzi
    839. Mural - Samuel Szczekacz, Rewolucji 10 w Łodzi
    840. Mural - Tadeusz Piechura, Nowomiejska 10 w Łodzi
    841. Mural - Grupa Cukier, Piotrkowska/Piłsudskiego w Łodzi
    842. Mural - Art of Breaking, Piotrkowska 90 w Łodzi
    843. Mural - Różni artyści, Wapienna 24a w Łodzi
    844. Mural - Różni artyści, Bandurskiego/Karolewska w Łodzi
    845. Mural - Różni artyści, zoo w Łodzi
    846. Mural - różni artyści, Mickiewicza/Żeromskiego w Łodzi
    847. Mural - God ard, Srebrzyńska 21 w Łodzi
    848. Mural - Było sobie życie, Tansmana 6a w Łodzi
    849. Mural na przystanku PKS w Pudłówku
    850. Mural patriotyczny - Rotmistrz Witold Pilecki, Rojna 3/5 w Łodzi
    851. Mural upamiętniający ofiary Rewolucji 1905 roku, Takie Pany, Rewolucji 58 w Łodzi
    852. Mural - Narkomanka, MORIS (Rosja), Zachodnia 72 w Łodzi
    853. Mural - Star Wars, Broniewskiego 54 w Łodzi
    854. Mural - Ptaki, Próchnika 15 w Łodzi
    855. Mural - Unart, Pogonowskiego 31 w Łodzi
    856. Mural - Gdańska 74 w Łodzi
    857. Mural - Życie jest stanem umysłu - Boa Mistura, Skłodowskiej-Curie 26 w Łodzi
    858. Mural - Kickit Crew, Pogonowskiego 27/29 w Łodzi
    859. Mural - Targowa 55 w Łodzi
    860. Mural - Marta Zawieja & Michał Poniedzielski, Dąbrowskiego 87 w Łodzi
    861. Mural - Cisza, Wólczańska 13 w Łodzi
    862. Mural - Mural na 90-lecie Zakładu Wodociągów i Kanalizacji, Wierzbowa 52 w Łodzi
    863. Mural - ZOER CSX & VELVET CSX, Sienkiewicza 71 w Łodzi
    864. Mural - Zachodnia 27a w Łodzi
    865. Mural - Mielczarskiego 18 w Łodzi
    866. Mural - Wschodnia 14 w Łodzi
    867. Mural - Borondo, Pomorska 67 w Łodzi
    868. Mural - Nietykalni 44, Meisal & Ovca, Pogonowskiego 35 w Łodzi
    869. Mural - Obcy Protoplasta 2.0, Egon Fietke (Poland), Pogonowskiego 12 w Łodzi
    870. Mural - Oko Boga Alexis Diaz (Puerto Rico) Kilińskiego 25 w Łodzi
    871. Mural - Okna, Zadek, Sienkiewicza 75/77 w Łodzi
    872. Mural - na terenie Gimnazjum Publicznego nr 24 im. gen. J. Wybickiego, Żeromskiego 26 w Łodzi
    873. Mural - GREGOR & TYBER (Poland), Fabryka snów w mieście Łódź, Zachodnia 52 w Łodzi
    874. Mural - Jerzyk, BORDALO, Kilińskiego 127 w Łodzi
    875. Mural z okazji 70-lecia Lasów Państwowych w Łodzi - Zając z mchu, Jaracza 32
    876. Mural z okazji 70-lecia Lasów Państwowych w Łodzi - Sarna z mchu, Rewolucji 1905 13
    877. Mural z okazji 70-lecia Lasów Państwowych w Łodzi - Bażant z mchu, Kościuszki 9
    878. Mural z okazji 70-lecia Lasów Państwowych w Łodzi - Dzik z mchu, Próchnika 14
    879. Mural z okazji 70-lecia Lasów Państwowych w Łodzi - Łoś z mchu, Narutowicza 27
    880. Mural z okazji 70-lecia Lasów Państwowych w Łodzi - Orzeł bielik z mchu, Kilińskiego 10
    881. Mural z okazji 70-lecia Lasów Państwowych w Łodzi - Jeleń z mchu, Kilińskiego 26
    882. Mural z okazji 70-lecia Lasów Państwowych w Łodzi - Wilk z mchu, Abramowskiego 2
    883. Mural z okazji 70-lecia Lasów Państwowych w Łodzi - Bóbr z mchu, Czerwona 1
    884. Mural z okazji 70-lecia Lasów Państwowych w Łodzi - Lis z mchu, Pomorska 145
    885. Mural - Sąsiedzi, Traugutta 10 w Łodzi
    886. Mural - Zachodnia 81 w Łodzi
    887. Mural - Nauka kluczem do wiedzy, BARYS, teren Wydz. Ekon.-Socj. UŁ, Rewolucji 39/41 w Łodzi
    888. Mural - Kościuszki 23 w Łodzi
    889. Mural - TATS CRU from Brooklyn, Piotrkowska 102a w Łodzi
    890. Mural - Zielarka, Zachodnia 6 w Łodzi
    891. Mural - Gregor Myśliciel Roosevelta 17 w Łodzi
    892. Mural - Totem podwórko Nawrot 30 w Łodzi
    893. Mural - Wysoka fala DALEAST (Chiny), Pomorska 92 w Łodzi
    894. Mural - Żeromskiego 1a w Łodzi
    895. Mural - Przeminęło z wiatrem (w podwórku), Piotrkowska 77 w Łodzi
    896. Mural - Wenus z Milo (w podwórku), Piotrkowska 48 w Łodzi
    897. Mural - ZwyKły - Twożywo, Piotrkowska 26 w Łodzi
    898. Mural Fundacji Urban Forms - ARYZ (Spain) Miejska szara, martwa natura, Al. Politechniki 16 w Łodzi
    899. Mural Fundacji Urban Forms - KENOR (Spain), Al. Kościuszki 32 w Łodzi
    900. Mural Fundacji Urban Forms - M-CITY (Poland), Legionów 19 w Łodzi
    901. Mural Fundacji Urban Forms - ARYZ (Spain), Pomorska 67 w Łodzi
    902. Mural Fundacji Urban Forms - OS GEMEOS (Brazil) / ARYZ (Spain) Ballada, Roosevelta 5 w Łodzi
    903. Mural Fundacji Urban Forms - SAT ONE (Germany) / ETAM CREW (Poland), Al. Kościuszki 27 w Łodzi
    904. Mural Fundacji Urban Forms - ETAM CREW (Poland) W aeroplanie, Al. Politechniki 16 w Łodzi
    905. Mural Fundacji Urban Forms - M-CITY (Poland), Tuwima 16 w Łodzi
    906. Mural Fundacji Urban Forms - GREGOR/CIAH CIAH (Poland) | mural już nieistniejący, Lipowa 44 w Łodzi
    907. Mural Fundacji Urban Forms - OTECKI (Poland), Rybna 2/4 w Łodzi
    908. Mural Fundacji Urban Forms - SEPE/CHAZME (Poland) - Złudzenie istnienia, Próchnika 9 w Łodzi
    909. Mural Fundacji Urban Forms - REMED (France), Próchnika 11 w Łodzi
    910. Mural Fundacji Urban Forms - SHIDA (Australia), Wojska Polskiego 82 w Łodzi
    911. Mural Fundacji Urban Forms - KENOR (Spain), Pomorska 28 w Łodzi
    912. Mural Fundacji Urban Forms - SAINER (Poland) Gejsza, Uniwersytecka 12 w Łodzi
    913. Mural Fundacji Urban Forms - ETAM CREW (Poland) Tańczący słoń, Uniwersytecka 3 w Łodzi
    914. Mural Fundacji Urban Forms - GREGOR (Poland), Jaracza 59 w Łodzi
    915. Mural Fundacji Urban Forms - ETAM CREW (Poland), Nawrot 81 w Łodzi
    916. Mural Fundacji Urban Forms - MASSMIX (Poland), Pogonowskiego 25 w Łodzi
    917. Mural Fundacji Urban Forms - LUMP (Poland) Czas pożarł nas, Wólczańska 109 w Łodzi
    918. Mural Fundacji Urban Forms - INTI (Chile) Święty Wojownik, 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 48 w Łodzi
    919. Mural Fundacji Urban Forms - KRIK (Poland), Kilińskiego 73 w Łodzi
    920. Mural Fundacji Urban Forms - PENER (Poland), Legionów 21 w Łodzi
    921. Mural Fundacji Urban Forms - ROA (Belgium) Łasice, Nowomiejska 5 w Łodzi
    922. Mural Fundacji Urban Forms - TONE (Poland), Legionów 57 w Łodzi
    923. Mural Fundacji Urban Forms - BEZT (Poland), na terenie Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi
    924. Mural Fundacji Urban Forms - INTI (Chile) Wierzę w kozy, Al. Wyszyńskiego 80 bl. 267 w Łodzi
    925. Mural Fundacji Urban Forms - GREGOR (Poland) Pies i Wilk w Krainie Czarów, Wólczańska 159 w Łodzi
    926. Mural Fundacji Urban Forms - PROEMBRION (Poland), Galeria Łódzkia (Orla) w Łodzi
    927. Mural Fundacji Urban Forms - 3TTMAN (France), Rzgowska 52 w Łodzi
    928. Mural Fundacji Urban Forms - MORIK (Russia) Kobieta z telefonem, Więckowskiego 9 w Łodzi
    929. Mural Fundacji Urban Forms - EDUARDO KOBRA (tribute to Arthur Rubinstein), Sienkiewicza 18 w Łodzi
    930. Mural Fundacji Urban Forms - DALEAST (China) Jelonek, Łąkowa 10 w Łodzi
    931. Mural Fundacji Urban Forms - VHILS (Portugal) Twarz kobiety, Kopernika 28/Żeromskiego 103 w Łodzi
    932. Mural Fundacji Urban Forms - TONE / SEPE / CHAZME / PROEMBRION / CEKAS (Poland) - Wieżowce przy ul. Morcinka 2 i 4 w Łodzi
    933. Mural Fundacji Urban Forms - NUNCA (Brazil), Narutowicza 25 w Łodzi
    934. Mural przy ul. Wiejskiej 11 w Pabianicach - Mistyczna postać ze światła trzymająca w objęciach matkę Ziemię | KRUK (Poland)
    935. Mural przy ul. Moniuszki 48 w Pabianicach | KRUK (Poland) Rafa koralowa
    936. Mural przy ul. Kolbego 4 w Pabianicach | KRUK / DAMIAN LOTCZYK (Poland) / PIELGRZYMI ŚDM (Ukraine, Spain) Światowe Dni Młodzieży
    937. Mural przy skrzyżowaniu Warszawska/Szewska w Pabianicach | KRUK (Poland) Miś (Kapral Wojtek) - bohater bitwy pod Monte Cassino
    938. Mural przy ratuszu (obok SDH) w Pabianicach - charakterystyczne miejsca miasta
    939. Mural w parku przy ul. Listopadowej 4 w Ozorkowie | ULTRAS WIDZEW Mural patriotyczny upamiętniający bitwę nad Bzurą
    940. Mural przy rondzie POW 2 w Sieradzu | ALEKSY NOWAK / ASP (Poland) - charakterystyczne miejsca miasta
    941. Mural ekologiczny przy ul. Gałeckiego 15 w Skierniewicach | MOK SKIERNIEWICE (Poland) - Drwale wycinający ostatnie drzewa
    942. Mural na rotundzie przepompowni w parku miejskim w Łowiczu | TYBER/YAMAROTTO (Poland) - Akwarium
    943. Mural na tyłach ratusza w Łowiczu | TYBER (Poland) Księżak z książką
    944. Mural na biurowcu przy Powstańców 1863 r. 12 w Łowiczu | TYBER (Poland) Proces produkcji bawełny
    945. Mural na przystanku PKS w Nowym Pudłowie | SYLWESTER STABRYŁA (Poland) Babie lato. Obraz Chełmońskiego
    946. Mural przy Skłodowskiej/Waryńskiego w Pabianicach | KRUK/KAMIL ZEZUL (Poland) Tunele czasoprzestrzenne
    947. Mural przy ul. Kościuszki 12 w Pabianicach | PIOTR PAWLIK / EMIL SZCZEŚNIAK / DAMIAN LOTCZYK (Poland) Ciemna strona miasta (postaci z Batmana)
    948. Mural przy ul. Moniuszki w Pabianicach - krople wody widziane przez obiektyw bądź mikroskop oraz fale | KRUK (Poland)
    949. Mural na płocie bulwarów w Pabianicach | KRUK / Łukasz Andrzejewski / Kamil Zezul / Damian Lotczyk
    950. Mural na studni przy ul. Robotniczej - Pij wodę z kranu ZWiK | KRUK (Poland)
    951. Mural na stacji uzdatnia wody przy ul. Zagajnikowej - Pij wodę z kranu ZWiK | KRUK (Poland)
    952. Mural przy ul. Myśliwskiej 56 (na ścianie garaży) w Pabianicach |
    953. Mural przy ul. Młynarskiej 2 w Łodzi |STORMIE MILLS - Lost Giants
    954. Las w Rudzie Pabianickiej
    955. Park szkolny w Zdunach-Dąbrowie
    956. Klasycystyczny zespół pałacowo - parkowy w Gostkowie Starym
    957. Park dworski w Tubądzinie
    958. Park w Kiernozi
    959. Park podworski w Bogorii Górnej
    960. Park podworski w Galewicach
    961. Park podworski w Głogowcu
    962. Park podworski w Nędzerzewie
    963. Park podworski w Stobiecku Szlacheckim
    964. Park przy Dworku Olszewskich w Bełchatowie
    965. Park w Sokolej Górze
    966. Park 1000-lecia w Bełchatowie
    967. Park Belzacki w Piotrkowie Trybunalskim
    968. Park im. Adama Mickiewicza w Sieradzu
    969. Park Mickiewicza w Łowiczu
    970. Park miejski im. R. Traugutta w Kutnie
    971. Park miejski im. Wiosny Ludów w Kutnie
    972. Park Miejski im. Żwirki i Wigury w Wieluniu
    973. Park Miejski w Ozorkowie
    974. Park Solidarności w Tomaszowie Mazowieckim
    975. Park Staromiejski w Sieradzu
    976. Park w Białej Rawskiej
    977. Park w Kiernozi
    978. Park w Krośniewicach
    979. Mural - Wizja rozlatujących się ptaków, Pomorska 22 w Łodzi | Aleksandra Adamczuk i Paulina Nawrot
    980. Mural - Orły, Próchnika 15 w Łodzi | Karolina Tłuczek i Konrad Koch
    981. Mural - Pawie, Gdańska 24 w Łodzi | Aleksandra Adamczuk
    982. Mural - Czarny kruk, Żeromskiego 31 w Łodzi | Małgorzata Wysocka
    983. Mural - Kontemplacja, Wólczańska 27 w Łodzi | Paulina Nawrot
    984. Mural - Kościół, Gdańska 57 w Łodzi | Maciej Pisiałek
    985. Mural - Jaskółki, Legionów 41 w Łodzi | Jadwiga Hardt
    986. Mural „Wzrastasz?” ku czci druha Bladego przy I LO w Łodzi | Aleksandra Adamczuk i Paulina Nawrot, ASP Łódź.
    987. Mural na terenie Eko Stacji (plac zabaw) w SP3 w Pabianicach - Czarodziej Ambroży Kleks | Piotr Stanisławski (ASP)
    988. Najgrubsze drzewa w Łódzkiem - Lipa Reymonta |Lipa drobnolistna w Prażkach nad rzeką Miazgą (8,12 m obwodu)
    989. Najgrubsze drzewa w Łódzkiem - Dąb szypułkowy na terenie parku w Krzętowie (7,87 m obwodu)
    990. Najgrubsze drzewa w Łódzkiem - Dąb Kamionacz |Dąb szypułkowy na polnej drodze (7,79 m obwodu)
    991. Najgrubsze drzewa w Łódzkiem - Dąb szypułkowy na terenie parku w Mzurkach (7,74 m obwodu)
    992. Najgrubsze drzewa w Łódzkiem - Dąb szypułkowy na polu w Kliczkowie Małym (7,72 m obwodu)
    993. Najwyższe drzewa w Łódzkiem - Modrzew polski (42 metry) |Rezerwat Trębaczew (największe skupisko)
    994. Najwyższe drzewa w Łódzkiem - Topola biała (39,3 metra) |park dworski w Bełdowie
    995. Najwyższe drzewa w Łódzkiem - Topola kanadyjska (37,5 metra) |Park im. Reymonta
    996. Najwyższe drzewa w Łódzkiem - Świerk pospolity (36,2 metra) |Park im. Adama Mickiewicza
    997. Najwyższe drzewa w Łódzkiem - Dąb bezszypułkowy (36 metrów) |park przydworski (stadnina koni w Walewicach)
    998. Najstarsze drzewa w Łódzkiem ~ 600 lat - Dąb Św. Wojciecha - Dąb szypułkowy |teren Kościoła pw. św. Wojciecha w Sieradzu
    999. Najstarsze drzewa w Łódzkiem ~ 466 lat - Dąb Wolności - Dąb szypułkowy |Wielgomłyny
    1000. Najstarsze drzewa w Łódzkiem ~ 451 lat - Dąb szypułkowy |Męcka Wola - park podworski
    1001. Najstarsze drzewa w Łódzkiem ~ 451 lat - Dąb szypułkowy |teren kościoła w Skotnikach
    1002. Najstarsze drzewa w Łódzkiem ~ 451 lat - Lipa drobnolistna |teren kościoła w Pajęcznie
    1003. Pomnik (1974) 15 pułku piechoty "Wilków" w Parku Wolności broniących Pabianic we wrześniu 1939 r.
    1004. Chechło - pomnik Janka Piechoty - pabianickiego harcerza oraz kilku mieszkańców z Klimkowizny rozstrzelanych 8 września 1939 r.
    1005. Obelisk na cześć bohaterskiego obrońcy Pabianic ppor. Józefa Salwy zabitego przez miejscowego Niemca (pętla tramwajowa)
    1006. Polski batalion broniący 7 września 1939 roku wjazdu do Pabianic. Ostrzelany z budynku młyna przez niemieckich dywersantów z V kolumny
    1007. 7 września 1939 - Bitwa o Pabianice. Z okna budynku przy Zamkowej 6 zamieszkałego przez Niemców padają strzały w kierunku polskich żołnierzy wycofujących się w kierunku Łodzi
    1008. 7 września 1939 - Teklin ul. Łódzka - nocna zasadzka dywersantów V kolumny na 15 pułk piechoty "Wilków" (zginęło ok. 300 polskich żołnierzy)
    1009. Ranni podczas bitwy pod Teklinem (1939) polscy żołnierze umierają w budynku Domu Kultury Niemieckiej (dziś teren parkingu Biedronki)
    1010. Obelisk w Ksawerowie (2012) upamiętniający żołnierzy 15 Pułku Piechoty „Wilków” - bohaterów bitwy o Pabianice
    1011. Tablica pamiątkowa lotników Lwowskiego Dywizjonu Myśliwskiego którzy zginęli w walkach powietrznych w obronie Łodzi we wrześniu 1939 roku (szkoła rolnicza w Widzewie
    1012. Pomnik samolotu myśliwskiego LIM-2 w miejscu lotniska wojskowego z września 1939 r. III Dywizjonu Myśliwskiego 6 Lwowskiego Pułku Lotniczego
    1013. Krzyż przy ul. Rypułtowickiej w Ksawerowie upamiętniający miejsce stracenia przez Niemców we wrześniu 1939 r. dziesięciu Polaków